2023. szeptember 25. (hétfő) -
Eufrozina, Kende
napja Beszterce
20°C
1€
= 4.9677 lej
      
= 5.7103 lej
      
100HUF
= 1.2740 lej
      
1$
= 4.6717 lej
      

Karácsony a szórványban

Advent-Karácsony címmel a Retteg-i Református Egyházközség felnőtt dalárdája advent IV. vasárnapján ünnepi műsorral örvendeztette meg a Kolozs megyei Búza Református Egyházközség gyülekezetét. Karácsony ünnepéhez kapcsolódóan a rettegi dalárda négyszólamban énekelt , valamint szavalatokkal tette színessé és meghitté az együttlétet. Az együttlét istentisztelettel vette kezdetét, melyen Bányai Csaba rettegi lelkipásztor hírdette az ígét, majd következett az ünnepi műsor. A házigazdák részéről, Péntek András lelkipásztor mondott köszönetet a vendégeknek, majd az ünnepség és az együttlét szeretetvendégséggel zárult. A lélekben gazdag esemény megszervezéséhez hathatós támogatást nyújtott a Communitas Alapítvány akinek ezúton is kívánunk Boldog Új Esztendőt és Istentől áldott munkálkodást.

%d bloggers like this: