Press "Enter" to skip to content

Karácsony a szórványban

Advent-Karácsony címmel a Retteg-i Református Egyházközség felnőtt dalárdája advent IV. vasárnapján ünnepi műsorral örvendeztette meg a Kolozs megyei Búza Református Egyházközség gyülekezetét. Karácsony ünnepéhez kapcsolódóan a rettegi dalárda négyszólamban énekelt , valamint szavalatokkal tette színessé és meghitté az együttlétet. Az együttlét istentisztelettel vette kezdetét, melyen Bányai Csaba rettegi lelkipásztor hírdette az ígét, majd következett az ünnepi műsor. A házigazdák részéről, Péntek András lelkipásztor mondott köszönetet a vendégeknek, majd az ünnepség és az együttlét szeretetvendégséggel zárult. A lélekben gazdag esemény megszervezéséhez hathatós támogatást nyújtott a Communitas Alapítvány akinek ezúton is kívánunk Boldog Új Esztendőt és Istentől áldott munkálkodást.

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük